Czym płatne WP Themes wyróżniają się na tle darmowych

Czym płatne WP Themes wyróżniają się na tle darmowych
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Płatne skórki do WP wyróżniają się na tle tych darmowych nie tylko jakością kodu i grafiki, gwarancją supportu i niezbędnych aktualizacji produktów. Od płatnych WordPress Themes można oczekiwać znacznie więcej ułatwiających życie funkcji i opcji.

Poniższy tekst standardowo oprę o produkty firmy, której partnerujemy. Chodzi o Elegant Themes.

1. Shortcodes

 

Shortcodes były WordPress’owi potrzebne. Dzięki nim wstawianie mediów, umieszczanie przycisków (również tych społecznościowych), tabelek, cytatów, rotatorów obrazków, prezentacja treści w kilku kolumnach itp. jest dziecinnie prosta. Shortcodes są praktyczne, wzbogacają aspekty wizualne stron, wspomagają uzyskiwanie czytelności.

2. Page Templates

 

Dzięki WordPress Page Templates w łatwy sposób można nadać stronom indywidualnego wyglądu, stosownego do typów publikowanej zawartości. Na powyższym zrzucie ekranu widać opcje jakie mamy do wyboru. W łatwy sposób utworzymy stronę kontaktu, galerię fotografii, stronę logowania, mapę strony, zaawansowaną wyszukiwarkę itp.

3. Options Panel

 

W zasadzie coraz więcej darmowych theme’ów ma już podstawowy panel opcji. Z najbardziej zaawansowanym spotkałem się bawiąc się szablonami do WP od Elegant Themes. Taki E-Panel znajdziecie w każdym z motywów znajdujących się w ofercie ET.

About the author