Elegant Themes. Tak wiele za tak niewiele

Bez dwóch zdań Nick Roach musi bardzo kochać to co robi. Czy w innym wypadku mógłby oddawać tak perfekcyjnie wykonane dzieła za tak niewiele? Elegant Themes to dobrze znana marka, której produkty nabierają coraz bardziej zachwycającego kształtu.

Rok abonamentu w Elegant Themes kosztuje tyle, co jedna skórka u konkurencji, na licencji charakteryzującej się przypisaniem szablonu do 1 domeny. Za tą cenę nie da rady nabyć, ani jednego ze świeżych themów do WordPressa w markecie Theme Forest. Bo i oto Panie i Panowie roczny abonament  w Elegant Themes to dokładnie 69$, a w ramach niego mamy dostęp do wszystkich themów.

W dość już pokaźnych zbiorach (87 motywów) Elegant Themes mamy skórki o różnym ich przeznaczeniu, począwszy od portfolio, na themach magazynowych skończywszy. One wszystkie, a w szczególności ostatnich kilka, są wykonane w smacznym, detalistycznym stylu graficznym. To co da się także zauważyć, themy od Elegant Themes mają zawsze pięknie przygotowane podłoże pod komentarze, co często potrafi kuleć, również i w produktach komercyjnych dedykowanych WordPressowi.

Odwiedzając stronę Elegant Themes warto  kliknąć w ikonkę prowadzącą do strony przeznaczonej fanom ET na Facebooku, gdzie publikowane są wpisy oraz zrzuty ekranowe dotyczące postępu prac nad kolejnymi dziełami jakie ukażą się pod szyldem tego theme clubu.

Elegant Themes to świetna alternatywa dla osób, które mają zamiar zakupić płatny szablon dla swojego bloga, czy strony prowadzonej w oparciu o WordPressa. Nieoceniony jest tu wspomniany fakt dostępu do plików źródłowych skórki, a także sama możliwość przetestowania kilku skórek, nim praktycznie zadecydujemy, która odpowiada nam najlepiej.

About the author