Najlepszy sprzedawca WordPress Themes – pierwsze miejsce na pudle dla Elegant Themes

Najlepszy sprzedawca WordPress Themes – pierwsze miejsce na pudle dla Elegant Themes
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Z zaciekawieniem przyglądałem się 6-rundowemu pojedynkowi o koronę najlepszego sprzedawcy szablonów do WordPressa, który to rozgrywał się na łamach WP Candy, a w którym zwycięstwo przypadło… Elegant Themes.

Dlaczego ekipa Elegant Themes zostawiła daleko w tyle takie tuzy jak Theme Forest, Woo Themes, WP Zoom?

Korzystając z okazji ich zwycięstwa w turnieju i jednocześnie podsumowując okres mojej rocznej subskrypcji w Elegant Themes postanowiłem wyciągnąć jakieś sensowne wnioski.

1. Nabywcy WordPress Themes oczekują wysokiej jakości wykonania skórek za bezcen

Roczny abonament w Elegant Themes kosztuje 69$. Na chwilę obecną oznacza to dostęp do 87 skórek dla WordPressa, które już powstały i dostęp do wszystkich szablonów jakie w ciągu roku powstaną. To jest istne szaleństwo!

Za tą cenę można kupić 1 theme z oferty Theme Forest i nic z oferty np. WooThemes i WPZoom.

2. Fani systemu WordPress kupujący motywy patrzą na aspekty wizualne szablonów do WP

Motywy Elegant Themes charakteryzują się bardzo bogatymi szatami graficznymi i skupiającą uwagę kolorystyką.

Paczki ze skórkami zawierają też pliki źródłowe .psd. (w wersji deweloperskiej).

3. Subskrybenci theme clubu cenią scentralizowany support i aktualizacje szablonów

W Elegant Themes można liczyć na pomoc w obrębie forum firmowego. Załoga przygotowała także tutoriale, które ułatwiają konfigurację szablonów.

Support to również czynienie niezbędnych aktualizacji absolutnie wszystkich motywów do WordPressa znajdujących się w ofercie firmy.

Bezpieczeństwo w tej materii to podstawa, a z pomocą i aktualizacjami szablonów w sieciach sprzedaży jest bardzo różnie.

4. Nowe technologie, opcje i funkcje dla wszystkich WordPress themes dla społeczności Elegant Themes

Elegant Themes zaskakuje użytkowników. Do tej pory wszystkie płatne szablony z ich oferty wyposażone zostały w świetnie prezentujące się wizualnie: shortcodes, page templates i rozbudowany panel administracyjny.

Dzięki temu użytkownicy starszych motywów nie muszą zmieniać szablonów swoich blogów na nowsze, jeśli tego nie chcą i tylko po to, żeby skorzystać z wzbogacających funkcjonalność opcji.

5. Sukces Elegant Themes wynika z umiejętności wsłuchania się w społeczność kochającą świetnie wykonane szablony dla systemu WordPress

Nick stara się sprostać oczekiwaniom członków klubu ze skórkami do WordPressa. W tym celu pyta subskrybentów o to, szablony w jakim stylu i o jakim przeznaczeniu mają pojawić się w pierwszej kolejności, jakich rozszerzeń funkcjonalnych szablonów oczekują użytkownicy, jakie wtyczki mają być zaadoptowane do nadawania szablonom do WordPressa specyficznych funkcji, przeznaczenia itp.

Wcale nie zdziwiłem się temu, że rywalizację o miano najlepszego sprzedawcy szablonów dla systemu WordPress przypadło Elegant Themes. Zdziwiłem się za to, że w finale załoga ET zmierzyła się z Theme Fuse, z firmą, z której usługami nie byłem zaznajomiony. Skusiłem się i przyjrzałem się ich ofercie. O efektach mojej przygody z Theme Fuse dowiecie się wkrótce.

About the author