Nowości od WP Shower

Nowości od WP Shower
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W maju tego roku team WP Shower znany z kilku świetnych i darmowych szatek do WordPressa zdecydował się na odświeżenie grafiki swojej strony internetowej. Wraz z tymi zmianami nastała pora na to, co było do przewidzenia. W ofercie WP Shower pojawił się pierwszy płatny WP Theme „Unspoken”.

Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa u części fanów i użytkowników skórek wychodzących spod skrzydeł WP Shower mogły się pojawić pewne obawy odnośnie tego, w którą stronę będą teraz podążać poczynania zespołu zręcznie posługującego się minimalizmem. Tym bardziej, że płatny theme Unspoken pomimo tego, że też wykonany jest w minimalistycznym stylu uwypuklił różnice między tym co w ofercie WP Shower płatne i darmowe.

Jako, że wejście na rynek z płatnymi motywami nie jest dziś proste i ku uciesze fanów WP Shower, którzy mogli być zaniepokojeni kierunkiem jaki obierze ich ulubiony zespół projektujący szablony. do ich dyspozycji oddane zostały kolejne, dość interesujące i co najważniejsze darmowe WordPress themes.

Tuż po wspomnianym re-designie team WP Shower zdecydował się zapytać społeczność o to, który z ich poprzednich darmowych motywów do WP powinien doczekać się nowej wersji.

Padło na Imbalance. Życzenie stało się rozkazem i w połowie czerwca fani WordPressa otrzymali ulepszoną względem swojego poprzednika wersję szablonu Imbalance 2.

Kilka dni temu pojawił się kolejny szablon z ramienia WP Shower o nazwie Expositio WordPress Theme. Expositio jest szablonem, który powinien ucieszyć wszystkie te osoby, które rozglądają się za motywami w stylu portfolio.

About the author