Darmowe pliki .psd od Freebies Booth

Darmowe pliki .psd od Freebies Booth
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rodzina 177designs rośnie jak na drożdżach. Właśnie powstał kolejny serwis z darmowymi plikami źródłowymi, grafikami najwyższej jakości.

Spieszę z poinformowaniem o tym, bo mnie tego rodzaju inicjatywy cieszą. Freebies Booth można odebrać jako powrót do korzeni (chodzi tu o FreebiesDock). FB można też postrzegać jako odpowiedź na 365psd.

Na Freebies Booth znajdziecie darmowe ikonki, przyciski na strony internetowe, jest już elegancka templatka przeglądarki (dzięki niej możecie zaprezentować swoje projekty www w bardzo atrakcyjny sposób). Są elementy ui itd. Te profesjonalnie wykonane grafiki możecie sobie pobierać za darmo i to wraz ze wspomnianymi plikami źródłowymi do Photoshopa.

Serwisy z darmowymi plikami źródłowymi cieszą się dużą popularnością, ułatwiają życie i stanowią cenne źródło informacji praktycznych dla osób stawiających pierwsze kroki w grafice komputerowej, bo dają możliwość podglądania plików .psd.

Miło jest patrzeć jak poletko graficzne zapełnia się przedsięwzięciami z naszego kraju. To inspirujące, bo trzeba umieć się dzielić, znaleźć na to czas i mobilizację.

Co mogę dopowiedzieć? Bardzo doceniam zaangażowanie 177designs. Coś się dzieje, takie newsy motywują do pisania.

Wierzę w to, że w takich inicjatywach można się zrealizować. W tego rodzaju projektach zawsze widziałem wolność i dowolność. Bez tej trującej otoczki, która towarzyszy projektowaniu grafik dla klientów, o której piszemy na Warstwach niemal od początku ich istnienia.

About the author