Rzetelne firmy, ich produkty i usługi

Pod jednym z artykułów pojawiło się kilka opinii odnośnie firm, sprzętu, serwisu. Na życzenie @jaska zdecydowałem się na utworzenie odrębnego tematu, który (mam nadzieję) okaże się pożyteczny dla nas wszystkich.

Powiedzcie, produkty i podzespoły jakich firm cenicie sobie najbardziej? Na zakup produktów jakich firm decydujecie się ponownie i są to zakupy (jak zawsze) trafione?

Na Facebooku pytałem ostatnio o poradę użytkowników na temat niezawodzących usługodawców internetu. Nie będę tych opinii przyklejał, kto chce to je odnajdzie na moim profilu.

Pozwolę sobie za to wciągnąć 3 opinie użytkowników dotyczące sprzętu jakie pojawiły się pod artykułem o tytule „Freelancer i kwota zabezpieczeń”:

Co do komputera, rekomenduję po prostu zakup porządnego DELLa z gwarancją Door2Door. Panowie serwisanci z DELLa w ciągu 24h od zgłoszenia problemu przyjeżdżają z wszystkimi niezbędnymi częściami i wymieniają je w ciągu godziny na miejscu. – @Piotr J. Synowiec

Ja miałam problem z monitorem od HP, podobna rewelacja. Na drugi dzień od telefonicznego zgłoszenia kurier przywiózł mi nowy, a mnie poproszono o odesłanie tego wadliwego. Oczywiście na koszt HP – przyjechał kurier i zabrał sprzęt. – @Daiquiri

Logitech – rewelacyjna pomoc techniczna, za darmo wysłali mi odbiornik do MX Revolution. – @jask

Aby temat nie rozjechał się nam na wszelkie strony poniżej umieszczam w punktach to co krąży wokoło naszej branży:

1. Komputery i podzespoły
2. Inna elektronika np. aparaty fotograficzne
3. Laptopy, tablety, e-czytniki
4. Smartfon
5. Usługodawca internetu
6. Usługodawca telefonii komórkowej
7. Theme Cluby, małe firmy z płatnymi zasobami graficznymi
8. Tani (budżetowy) sprzęt, który się sprawdził, nie zawodzi

Jako, że temat jest dość nośny i zachęca do spamowania, od razu mówię, że komentarze są moderowane i wszelkie opinie w formie tekstów marketingowych będą lądowały w koszu.

About the author