Za co płacicie SMS-ami?

Za co płacicie SMS-ami?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Korzystacie z płatności SMS-em? Za co płacicie SMS-ami? Co byście chcieli kupować korzystając z tej metody dokonywania płatności? Gdzie wydaje Wam się ona potrzebna?

SMS-ami płacę za:

1. Wpisy do płatnych katalogów stron www

Kiedy przychodzi mi dodawać strony internetowe do odpłatnych katalogów stron www, to taka forma zapłaty za wpis do bazy wydaje mi się bardzo pożyteczna. Uwielbiam dokonywać płatności w ten właśnie sposób.

2. Transfer

Możliwość dokupienia dodatkowego transferu z wykorzystaniem wysłania wiadomości tekstowej SMS to forma płatności, którą i w tym przypadku cenię sobie bardzo.

SMS-ami zdarzyło mi się zapłacić za:

3. Szablon strony www

Zdarzyło mi się zapłacić SMS-em za tego rodzaju pliki. Jest to bardzo wygodna forma płatności. Głównym problemem związanym z upowszechnieniem tego rodzaju metody dokonywania zakupów w tym przypadku są wysokie ceny szablonów.

4. Płatne treści

Tylko 2 razy zapłaciłem za dostęp do artykułów płatnych, chociaż z chęcią zapłaciłbym w ten sposób za ciekawe treści częściej.

Chciałbym mieć możliwość dokonywania płatności SMS-em za:

1. Stocki zdjęć

O ile mnie pamięć nie myli znalazłem kiedyś niewielką stronę z płatnymi zdjęciami, na której można było płacić SMS-ami. Jest to bardzo przydatna możliwość dokonywania zapłaty w przypadku zakupu pojedynczych zdjęć, w serwisach z których nie bardzo chcemy korzystać, a które wymagają dokonywania przelewów o konkretnych kwotach, by mieć możliwość korzystania z kredytów, pakietów. Człowiek nie zawsze tego chce.

2. e-Wydania gazet

Parę interesujących mnie pozycji, których nie chcę kupować regularnie w wersji .pdf kusi mnie atrakcyjną ceną. Chciałbym mieć możliwość kupowania niektórych numerów korzystając z tej wygodnej formy płatności w przypadku, gdy nie jestem gotów zdecydować się na stałą subskrypcję, prenumeratę.

3. Zasoby: ikonki, pędzle, style itp.

Drobnostki tego typu są na tyle atrakcyjne cenowo, że chciałbym mieć możliwość dokonywania ich zakupu z wolnych środków na koncie mojego telefonu komórkowego.

4. Kursy języków obcych

Moje głupkowate marzenie. Otrzymywanie zestawów słówek SMS-em.

5. Płatne treści na stronach www

Jak wspomniałem powyżej, dwa razy dokonałem zakupu tego typu treści za SMS-a. Sam jestem ciekaw jakie konkretne na dziś dzień muszą to być treści, w jakiej ilości i za jaką cenę, bym stwierdził, że jestem gotów za nie zapłacić.

About the author