„Wirtualne modelarstwo”. Wspaniała książka Witolda Jaworskiego na licencji CC

„Wirtualne modelarstwo”. Wspaniała książka Witolda Jaworskiego na licencji CC
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Fanów darmowego oprogramowania graficznego, tudzież osoby, które mają zamiar nauczyć się obsługi takiego softu jak Blender 3d, Gimp, InkScape powinien ucieszyć fakt, że do ich dyspozycji na licencji CC udostępniony został opasły podręcznik pt. „Wirtualne modelarstwo” autorstwa Witolda Jaworskiego.

Założeniem publikacji liczącej sobie ponad 1100 stronic, jest przekonanie osób pasjonujących się modelarstwem do tematycznego projektowania graficznego. Niemniej jednak tej szczegółowej pozycji powinien wnikliwie przyjrzeć się każdy, kto zainteresowany jest grafiką komputerową.

Kartkując tę e-książkę człowiek nabiera respektu do autora i samego dzieła. Rzadko się bowiem zdarza, że z tak pieczołowicie przygotowaną publikacją ma się szansę obcować i to za free.

Efekt końcowy jaki mamy szansę osiągnąć poprzez wykonywanie ćwiczenia w postaci modelu samolotu powinien zmobilizować każdą zainteresowaną osobę do tego, by dotrwać do ostatniej strony tego e-booka.

E-książkę „Wirtualne modelarstwo” wraz z niezbędnymi materiałami towarzyszącymi ćwiczeniom możecie pobrać ze strony: http://samoloty3d.pl/wm-000_p.xml

About the author