Warstwy w Polsce

Warstwy w Polsce
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ostatnie dni znów były gorące, bo miały miejsce kolejne ataki na serwis. Zamiast skupiać się na pisaniu i konstruktywnych zajęciach, na bieżąco starałem się usuwać szkody, tak by serwis funkcjonował. Dziękuję osobom, które wysyłały do mnie wiadomości DM na Twitterze z informacjami o tym co znalazły. Tym razem definitywnie spakowałem walizki i przeniosłem Warstwy na serwer w Polsce.

Mam wrażenie, że autorzy szkód mogli zrobić z serwisem co tylko im się podobało. Także ich łaskawość odebrałem w ten sposób, że zwyczajnie zależało im na stopniowym uprzykrzaniu życia, które miało spowodować rezygnację z usług firmy, która obsługiwała Warstwy.

Tym razem się wkurzyłem, bo support pociskał mi brednie o konieczności czynienia bieżących aktualizacji systemu, odesłał do plików pomocy centrali WP. Tyle tylko, że tyle to i ja wiedziałem, a wszystkie aktualizacje robiłem jak tylko się nowe wersje systemu i wtyczek pojawiały. Filozofii w tym zero.

I tak sobie na gorąco wszystko naprawiałem, musiałem także poczytać opinie o hostingu, żeby coś wybrać, przegrać wszystko. W każdym razie jestem.

Zwięźle o planach publikacyjnych

Na chwilę obecną mam przygotowane około 20 artykułów. Mam też zanotowane blisko 120 tematów, które chcę na Warstwach w tym roku poruszyć. Nauczony doświadczeniami z roku ubiegłego, od razu sprawdziłem, czy możliwa będzie faktyczna realizacja zamysłów, czy starczy mi materiałów, którymi będzie można się wesprzeć. W ubiegłym roku z braku źródeł, którymi można się było podeprzeć (mam na myśli również zdjęcia ściśle tematyczne) wypadło około 20 pozycji.

About the author