Vinaora Cu3er 3D Slideshow. Unikatowy slajder 3d dla Joomli

Vinaora Cu3er 3D Slideshow. Unikatowy slajder 3d dla Joomli
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W tym miejscu powinny się pojawić werbelki, bo i oto w zasobach ukochanego extensions.joomla.org pojawił się moduł, który uprzedził w skrawku nasz artykuł o nowoczesnych i popularnych elementach stosowanych na stronach www.

Ostatnimi czasy tradycyjne slajdery obrazków stały się troszkę nudnawe i powoli furorę zaczynają robić ich odpowiedniki 3d. Powstały już płatne theme’y do WordPressa wykorzystujące dobrodziejstwo Cu3er’a, bo o tym cudzie tu mowa. Mamy więc i moduł, dzięki któremu nasza stronka bazująca na Joomli, bez zbytecznego zagłębiania się w szczegóły, nabawi się pięknie wyglądającego rotatora.

Rozszerzenie spełnia rolę integracyjną dla Flashowego Slidera 3d Cu3er, z którym możecie zapoznać się na stronie autorów: http://www.progressivered.com/cu3er/

Podstawowymi wymaganiami jakie muszą być spełnione do tego, aby moduł Vinaora Cu3er 3D Slideshow mógł sprawnie funkcjonować jest rzecz jasna Joomla w wersji 1.5.X i Flash Player 9+. Sama instalacja rozszerzenia niczym nie różni się od instalacji dodatków zwiększających funkcjonalność Systemu Zarządzania Treścią Joomla, czyli jest dziecinnie prosta.

Vinaora Cu3er 3D Slideshow można pobrać ze strony: http://vinaora.com/home/extensions/vinaora-cu3er-3d-slideshow.html

About the author