Less is More WP Theme. Pierwszy płatny szablon od 177designs

Less is More WP Theme. Pierwszy płatny szablon od 177designs
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pierwszy płatny szablon autorstwa 177designs to ukłon w stronę osób, które marzą o tym, by na silniku WP prowadzić swój własny magazyn internetowy.

Szablon wyróżnia się na tle motywów o tematyce magazynowej dedykowanych WordPress’owi m.in. specyficznym stylem graficznym z jakiego znany jest Paweł Kadysz. Wypada też dodać, że jest to prawdziwy magazynowy theme, a nie theme magazynowy z naleciałościami blogowymi.

Myślę, że ten szablon, to motyw na dziś i na przyszłość, bo taka jest przyszłość systemu WordPress. Starczy zerknąć na blogi i magazyny, które funkcjonują w oparciu o ten silnik. Powoli przechodzą one proces przemian ze zwykłych blogów, w często aktualizowane, obszerne serwisy, wymykając się blogowemu zaszufladkowaniu.

 

Płatny szablon do WP Less is More występuje w 8 wariantach kolorystycznych. Ma wbudowany panel, w którym użytkownicy mogą zdecydować o kolorystyce strony i w łatwy sposób dodać własne logo. Less is More WP Theme cechuje się nowoczesnym designem i wysmakowaną typografią.

Less is More WordPress Theme został zaprojektowany w taki sposób, by styl graficzny nie narzucał tematyki serwisu. Z powodzeniem, więc można ubrać w tą templatkę i magazyn traktujący o sprawach poważnych, i serwis o bardziej luźnej tematyce. Jest to wielki plus. Nie jeden raz człowiek widzi w sieci porządny szablon, który chciałby mieć, gdyby graficznie pasował do tematyki strony o jakiej będzie serwis.

Less is More Premium WordPress Theme dostępny jest w 3 wariantach licencyjnych:

– licencja podstawowa –  jest licencją dla jednej domeny, bez plików źródłowych .psd,
– licencja rozszerzona –  jest licencją dla wielu domen, bez plików źródłowych .psd,
– licencja deweloperska – do wielokrotnego zastosowania wraz z plikami .psd.

Osoby zainteresowane zakupem tego motywu odsyłamy na stronę demo i stronę zawierającą szczegółowy opis produktu.

Osobiście życzę załodze 177designs takiego wielkiego zainteresowania ze strony użytkowników WordPressa, z jakim w świecie zwolenników CMS Joomla! spotkała się firma Gavick. Trzymam kciuki za to, by krajowe produkty miały silną markę pod każdą szerokością geograficzną.

About the author