Kreatywna Rundka Webowa

W dzisiejszej Kreatywnej Rundce Webowej polecamy 8 blogów branżowych, o których nie było jeszcze na Warstwach mowy. Zachęcamy do lektury. Konkurencja rośnie, blogów przybywa. Promujemy otwartość.
Blog Nasze Ulotki

Autor bloga wyławia z sieci bardzo ciekawe informacje. Co najważniejsze są to materiały przesiane, nie znajdziecie tutaj wieści, które są na każdym blogu. To się ceni.

Poza tym nim autor do czegoś odeśle wkłada wysiłek w pokazanie swojego stanowiska na poruszane zagadnienia.
WebDesigner Magazine

Świeżutki blog osóbki, która powinna być dobrze znana wszystkim czytelnikom Warstw, za sprawą ogromu konkretnych komentarzy jakie tu zostawiła. Kto to taki? Spróbujcie zgadnąć.

Mimo tego, że WebDesigner Magazine jest blogiem nowym na jego łamach już zdążyło się pojawić wiele interesujących i mocnych artykułów.

Magazyn WebDesigner traktował będzie o technologiach, inspiracjach, web designie i relacjach z klientami. Zapowiada się świetnie.
TNJKBOW

Blog pełen ciekawych pomysłów na wpisy. Cenię sobie przenikliwość autora i celność jego obserwacji. Bardzo, bardzo oryginalny twór. Kategorie bloga: hardware, software, blogosfera, wydarzenia itd.
Blog Shpyo

Blog o SEO pisany bardzo przystępnym językiem. Ciekawa alternatywa dla masy blogów, które próbują sprzedawać drętwo spisane recepty, prawa i przykazania.
Marketing Internetowy 4 You

Blog poświęcony zagadnieniom związanym z promocją internetową. Bardzo fachowe, skondensowane wpisy. Świetny język. Bardzo wypieszczone artykuły.
Lime Factory

Blog, na którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów dotyczących naszej branży, w tym artykuły pod rozwagę. Kategorie: freelancing, inspiracje, kreatywność, web design, dtp, programowanie i jeszcze ładnych kilka. Polecam.
xixi Blog

Blog branżowy, mieszany, w takim sensie, że pojawiają się na nim i wpisy tekstowe, i obrazkowe (inspiracyjne). Godny obserwowania. Publikowane materiały cechują się profesjonalizmem.
WP Blogger

Blog, któremu bardzo dopinguję, w którym pokładam nadzieję. Zawiera wiele cennych informacji o systemie blogowym WordPress.

About the author