Komputery i ludzie 45+

Komputery i ludzie 45+
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Szkolenia komputerowe dla osób 45+ są z jednej strony protezą na problemy z bezrobociem. Z drugiej strony pozwalają one zająć głowy konstruktywnym dążeniem za współczesnością.

By być konkurencyjnym na rynku pracy

Coś wdzięcznego tkwi w baraszkowaniu osób 45+ w Exelu, Wordzie, Corelu. Aż duma człowieka rozpiera jak się patrzy z jakim zainteresowaniem wymieszanym ze strachem, by czegoś nie popsuć przenikają one w świat maszyn, których nieznajomość eliminuje z walki o wakaty.

Trzeba to widzieć, żeby pojąć, że to co jest naturalne dla dzieciaków, dla tych osób jest nowiną, która nie była obecna w okresie ich edukacji.

Myszkowanie na ekranie

O, ile irytować może patrzenie na to, jak młoda pani w banku wbija dane z klawiatury wprost do komputera jednym palcem, o tyle osobom przełamującym się do obsługi komputera w takiej sytuacji szczerze się dopinguje.

Klawiatura obok szachownicy

Należy też wspomnieć o pokoleniu naszych rodziców, czy nawet rodziców naszych rodziców i ich czynnym udziale w np. na Twitterze. Pozytywny to przejaw. Dzieci odchowane, trzeba robić coś z czasem. Niech internet, im służy jako źródło rozrywki obok partyjki tradycyjnych szachów i karcianej gry w tysiąca.

About the author