Flabell – darmowe i płatne flashowe komponenty

Flabell – darmowe i płatne flashowe komponenty
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Flabell to bardzo pożyteczna stronka, z której można pobrać niezwykle praktyczne flashowe kompomenty. Żeby była jasność, w zasobach Flabella znajdują się również rzeczy odpłatne. Pragniemy jednak skupić  się na tym, co jest warte uwagi, i czym można się posiłkować za free.

W bazie Flabella znajduje się aż 16 bardzo wysokiej jakości darmowych flashowych rozszerzeń. Paczuszki zawierają pliki takie jak: .fla, .swf, .as, .html, .ai, pliki pomocy. Dzięki temu mamy możliwość edycji i dostosowania componentów do własnych potrzeb. Nie wszystkie z darmowej listy komponentów faktycznie wydawać się mogą przydatne. Najkorzystniej wypadają tu rozszerzenia takie jak: 360 View Image Rotator, Simple XML Quiz, XML Banner Rotator, Flash Mp3 Player (na zdjęciu poniżej), XML Flash Voting Poll, XML Image Slideshow. Zachęcamy do tego, aby obejrzeć demo, każdego z wymienionych dodatków.

Z komponentów komercyjnych (26 w ofercie) grupy Flabella interesująco prezentują się, jak i najpraktyczniejsze wydają się, takie jak: Accordion Banner Rotator, Accordion Menu with Images from XML, Image Banner Rotator with thumbs,   Multipage Thumbnail Gallery, Newsletter Signup Component, Photography Portfolio Template.

W tej właśnie chwili grupa Flabell obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji team Flabella przygotował całkiem kuszącą cenowo promocję na komponenty komercyjne. Cały zestaw 26 produktów można nabyć za 47 $.

About the author