Elegant Themes wprawia w osłupienie

Elegant Themes wprawia w osłupienie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Parę notek wstecz pisaliśmy o ewenemencie komercyjnych WordPress theme’ów wywodzących się spod szyldu Elegant Themes. Gdzieś wtedy właśnie pojawiła się skórka o graficznym charakterze odręcznym „OnTheGo”, która jak wiele innych z zaplecza klubu zrobiła furorę w branży designerskiej.

Zwyczajowo kluby oferujące odpłatne motywy graficzne wypuszczają 1 theme każdego miesiąca. Jednak nie Nick Roach. Mamy za sobą marzec i część kwietnia, a owy człowiek stojący za marką Elegant Themes kolejny raz wprawił mnie w zdumienie. Na przestrzeni tych dwóch miesięcy oddał na ręce subskrybentów abonamentu ET aż 6 bardzo zróżnicowanych pod względem przeznaczenia skórek.

Wszystkie motywy prezentują się świetnie. W zasoby Elegant Themes wpadły skórki o charakterze korporacyjnym, wpadła też skórka minimalistyczna. Pragniemy jednak zwrócić uwagę, że do dyspozycji oddano też dwie szatki, które sprostają tematyce jaką poruszyliśmy w materiale: Jak napisać CV? Chodzi oczywiście o sieciowy szablon CV oraz internetowy szablon wizytówki biznesowej.

Jest to dowodem na to, że załoga Elegant Themes słucha głosów swoich zwolenników odnośnie zapotrzebowania. Od siebie dodamy, że zgłosiliśmy prośbę o motyw stricte magazynowy do WordPressa, co Nick obiecał uwzględnić i taka skórka wpadnie w płatne zasoby clubu w niedalekiej przyszłości.

About the author