Darmowe pliki .psd przez okrągły rok

Darmowe pliki .psd przez okrągły rok
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Stronka 365psd.com, to kolejna z  zacnych inicjatyw, która ucieszy tych wielbicieli Photoshopa, którzy cenią sobie dostęp do darmowych plików źródłowych o wysokiej jakości. Teoretycznie, jak sama nazwa wskazuje, zawartość stronki powinna tyć o jeden plik źródłowy .psd dziennie. Czy taki wyczyn uda się pomysłodawcom? Nie wypada tu nikogo zniechęcać.

Bardzo istotne jest to, że choć pliki te stanowią dość drobne elementy, to są one bardzo solidnie przygotowane. Mogą się przydać początkującym pragnącym podpatrywać gotowe rozwiązania. O osobach, które mają manię pobierania wszystkiego co się da zassać nawet nie mam śmiałości wspomnieć. Do tej pory w zasobach jest już kilka wartych skuszenia się plików, m.in. przyciski menu w różnych stanach, buttony, narożniki, paski przewijania. Wszystko to projektują młodzi ludzie, z nowoczesnym podejściem do pracy na warstwach Ps’a.

Skoro nie trzeba się martwić o poziom oddawanych za darmo plików, myślę, że najistotniejszą informacją jest to, że zasoby ściągnięte ze strony można wykorzystywać w projektach komercyjnych.

Samym twórcom strony rzecz jasna kibicujemy. Życzymy pomysłowości i wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. A wszystkich, którzy są głodni darmowych plików źródłowych Photoshopa zapraszamy na stronę: 365psd.com

About the author