Co na to Chuck?

Co na to Chuck?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wirtualne karmienie rybek i przycisk FB Like, słuchanie dosów, wirtualny haj dla mas. To wszystko z półobrotu ma na jeden raz, Norris Chuck, co ma czarny pas.


1. Mówią, że w życiu Chucka nie ma wodotrysków, ci co w rubryce dokonań mają lorem ipsum.

2. Nagie pięści Chucka rozbiły tyle cegieł, że można by z nich pobudować osiedle. Świat wirtualny jest tym właśnie osiedlem.

3. Photoshop powstał, bo złoczyńcy, których dosięgały kopniaki Norrisa też musieli wyglądać jak ludzie. Przynajmniej na zdjęciach w kryminalnych kartotekach.

4. Chuck Norris raz na zawsze rozstrzygnął spór między zwolennikami Maców i Pecetów. Ogłosił, że to on jest najlepszy. I jedni i drudzy nagrodzili go gromkimi brawami.

5. Tylko Chuck Norris potrafi odebrać pocztę e-mail z dowolnej skrzynki na listy tradycyjne.

6. Chuck Norris + Comic Sans = Pełen Lans.

7. Wszyscy myślą, że na belce nagłówkowej Twittera jest ptaszek. Błąd! To wyrwa po ptaszku, któremu Chuck zwrócił wolność.

8. Użytkownicy chodzą po rozum do Google. Chuck Norris chodzi po rozum do głowy.

9. Anonimowy net krytykant jest jak cień, który w walce z Chuckiem z ciosów się wyprztykał.

10. Jak skutecznie ściągać należności?

– Nazwać firmę .exe Kutor.

– W zakładce „O firmie” podać, że jest się projektującym prawnikiem.

– Pozyskać klientów strategicznych takich jak Steven Seagal i Boguś Linda (żeby mieć tzw. plecy – to dla tych, co prawo mają za nic).

– Jeśli projektowało się dla Chucka Norrisa to pod żadnym pozorem nie można się wygadać. Inaczej i klienci uczciwi, i cwaniacy będą płacić przed czasem, nie będą zgłaszać zastrzeżeń i nie będą mieć żadnych wymagań. Brzmi pięknie? Niby. Najpierw muszą mieć na tyle odwagi, by chwycić za telefon i zadzwonić do nas z zapytaniem o współpracę.

About the author